100 goli Bayernu w Bundeslidze! Bramka Lewandowskiego, Cuisance trafił w stylu Robbena [WIDEO]

Eleven Sports
Bayern Monachium pokonał Wolfsburg 4:0 (2:0) w wyjazdowym meczu 34. kolejki Bundesligi. Było to ostatnie spotkanie Bawarczyków w sezonie 2019/2020, którzy zdobyli w nim aż 100 goli.
Starcie zaczęło się od mocnego uderzenia zespołu gości. Już w 4. minucie przeprowadzili oni kontrę - Thomas Müller podał prostopadle do Kingsleya Comana, a skrzydłowy nie miał problemów z wykończeniem akcji.
Była to 21. asysta Niemca w bieżącym sezonie Bundesligi. Oznacza to, że zawodnik Bayernu został rekordzistą rozgrywek.
Kwadrans przed przerwą Coman stanął przed szansą na kolejne trafienie. Francuz uderzył jednak w boczną siatkę bramki gospodarzy.
Pięć minut później swoją okazję miał także Robert Lewandowski. Polak oddał strzał głową po dośrodkowaniu Alvaro Odriozoli, ale trafił prosto w golkipera "Wilków".
W kolejnej akcji Bayernu można było wrócić pamięcią do czasów, gdy zejściami z prawej strony do środka straszył rywali Arjen Robben. Mickaël Cuisance przymierzył zza pola karnego i pięknym uderzeniem lewą nogą podwyższył prowadzenie Bawarczyków.
W drugiej połowie goście dołożyli jeszcze dwa trafienia. Najpierw rzut karny wykorzystał Robert Lewandowski.
Następnie czwartego gola dla Bawarczyków zdobył Müller. Było to setne trafienie "Die Roten" w sezonie ligowym 2019/2020.
Ostatecznie Bayern wygrał 4:0.