19-latek z Lecha: Ciężką pracą wywalczyłem sobie miejsce w składzie

lechpoznan.pl
Najważniejsze, że zdobyliśmy gola i wygraliśmy spotkanie. Trzy punkty były najważniejsze – powiedział po starciu z Koroną Kielce (1:0) zawodnik Lecha Poznań, Kamil Jóźwiak.

Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Dawid Kownacki. Niezwykle utalentowany snajper Kolejorza na listę strzelców wpisał się w 81. minucie rywalizacji. Wówczas 19-latek popisał się precyzyjnym uderzeniem z około szesnastu metrów.

- Mieliśmy dużo tych sytuacji, mecz mogliśmy rozstrzygnąć szybciej. Najważniejsze jednak, że zdobyliśmy tego gola i wygraliśmy spotkanie. Trzy punkty były najważniejsze. Cieszę się, bo ciężką pracą wywalczyłem sobie miejsce w składzie – przyznał Kamil Jóźwiak, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Szkoda, że nie udało się zdobyć bramki. Oddałem strzał, ale obrońca dostał w nogę. Najważniejsze, że Dawid strzelił i wygraliśmy. Na pytanie, dlaczego tak długo nie potrafiliśmy strzelić bramki chyba nikt z nas nie zna odpowiedzi – zaznaczył.

Szacunek dla Korony, bo grali dobrze. W drugiej połowie przejęliśmy inicjatywę i fajnie, że udało się ją przypieczętować zwycięstwem – dodał.