2. Bundesliga: Darmstadt lepsze od Fortuny Dusseldorf, Sobiech wszedł na ostatnie minuty

Hobby-Fotograf2013, wikipedia
SV Darmstadt 98 pokonało przed własną publicznością Fortunę Dusseldorf 1:0 (1:0) w poniedziałkowym meczu 28. kolejki 2. Bundesligi.
Pierwszego gola na Merck-Stadion am Bollenfalltor strzelił Tobias Kempe. 28-letni pomocnik wpisał się na listę strzelców w 38. minucie.
Gospodarze spotkania od 43. minuty grali w osłabieniu, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Fabian Holland.
Artur Sobiech pojawił się na placu gry w doliczonym czasie i zanotował 20. występ w tym sezonie.
Podopieczni Dirka Schustera zajmują obecnie 17. miejsce na zapleczu niemieckiej ekstraklasy, z kolei zawodnicy Friedhelma Funkela są liderem rozgrywek.