2. Bundesliga: Gol Denisa Thomalli

FC Heidenheim zremisowało na własnym stadionie 1:1 z SV Sandhausen w spotkaniu 21. kolejki drugiej ligi niemieckiej. Jakub Kosecki z powodu kontuzji stawu skokowego znalazł się poza kadrą meczową gości.

Pierwszego gola zdobyli gospodarze. W 20. minucie gry, na listę strzelców wpisał się wypożyczony z Lecha Poznań, Denis Thomalla. Było to jego pierwsze trafienie w barwach drużyny z Voith-Arena. Wynik na 1:1 ustalił w 84. minucie Ranislav Jovanović. Asystę przy jego bramce zaliczył Eric Schaaf.

Po remisie Sandhausen awansowało na szóste miejsce w tabeli. Piłkarze Aloisa Schwartza mają 14 punktów straty do lidera, RB Lipsk. Heidenheim jest na dziesiątej pozycji w lidze.

W innym sobotnim spotkaniu Karlsruher SC wygrało na wyjeździe 1:0 z MSV Duisburg. Jedyną bramkę dla gości zdobył Manuel Torres w pierwszej minucie gry.