20:2! Bayern zniszczył amatorów z FC Rottach-Egern! Trzy gole Lewandowskiego

Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com
Bayern Monachium pokonał w meczu towarzyskim amatorski zespół FC Rottach-Egern 20:2 (7:2). Trzy bramki zdobył Robert Lewandowski.
Pojedynek rozegrano podczas obozu przygotowawczego Bayern nad jeziorem Tegernsee. Rywalem mistrza Niemiec był amatorskim klub FC Rottach-Egern.
W pierwszym składzie na to spotkanie wybiegł Robert Lewandowski. Polak zagrał przez 45 minut i w tym czasie zdobył trzy bramki.
Dysproporcja pomiędzy zespołami była widoczna od samego początku. Po pierwszej połowie Bayern prowadził 7:2, a mecz ostatecznie skończył się wynikiem 20:2.
Dla ekipy z Bawarii był to ostatni sprawdzian przed startem sezonu. W niedzielę Bayern zagra w Superpucharze Niemiec.
FC Rottach-Egern - FC Bayern Monachium 2:20 (2:7)
Bramki: Pfluger (26), Schmidt (32) - Coman (1, 13, 16), Thiago (3), Lewandowski (20, 33, 45), Wagner (56, 63, 68), Mueller (58, 59), Franzke (62, 74, 80), Rudy (65), Ribery (70), James Rodriguez (76, 88), Kimmich (79).

Daniel Makarewicz08 Aug 2018 · 19:32