5 bramek w derbach Londynu! Chelsea lepsza od Arsenalu! [VIDEO]

CosminIftode/Shutterstock
Chelsea Londyn pokonała przed własną publicznością Arsenal Londyn 3:2 (2:2) w ostatnim sobotnim meczu drugiej kolejki angielskiej Premier League.
Całą relację na żywo z tego spotkania przeczytasz tutaj.
Mecz rozpoczął się fantastycznie dla gospodarzy. W 9. minucie na listę strzelców wpisał się Pedro.
W 20. minucie było już 2:0, gdy do bramki strzeżonej przez Petra Cecha trafił Alvaro Morata.
Korzystny wynik nieco uśpił piłkarzy "The Blues", którzy w ciągu czterech minut dwukrotnie dali się zaskoczyć. Kontaktową bramkę zdobył Mchitarjan , zaś po czterech minutach do remisu doprowadził Iwobi.
Po zmianie stron tempo gry nieznacznie spadło, ale dziewięć minut przed końcem trybuny ożywiły się, kiedy to świetną szarżą po lewej stronie boiska błysnął Eden Hazard. Belg po minięciu dwóch rywali zagrał do wbiegającego w pole karne Marcosa Alonso i kolejny z Hiszpanów w koszulce "The Blues" sprytnym, płaskim strzałem rozstrzygnął derby.
Chelsea po drugiej wygranej na starcie rozgrywek objęła prowadzenie w tabeli, natomiast "Kanonierzy" po drugiej porażce spadli na siedemnastą lokatę w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz18 Aug 2018 · 20:21