7 goli na Camp Nou! FC Barcelona rozbiła Real Betis [WIDEO]

kivnl / Shutterstock.com
FC Barcelona wygrała u siebie z Realem Betis 5:2 (1:1) w meczu 2. kolejki La Liga. Dla mistrzów Hiszpanii to premierowe zwycięstwo w tym sezonie.
Mecz na Camp Nou świetnie rozpoczęli goście. Po kwadransie gry Nabil Fekir płaskim strzałem pokonał golkipera "Blaugrany".
Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Antoine Griezmann, wykorzystując dośrodkowanie Sergi Roberto.
W drugiej połowie dominowali już gospodarze. W 50. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Griezmann. Francuz po raz drugi wykorzystał zagranie Roberto.
Sześć minut później bramkę na 3:1 zdobył Carlos Perez po asyście Nelsona Semedo. Po godzinie gry było już 4:1 kiedy Jordi Alba oddał skuteczny strzał w długi róg.
W 77. minucie Griezmann podał do Arturo Vidala, który zdobył piątą bramkę dla wicemistrzów Hiszpanii.
Goście z Sewilli odpowiedzieli szybko pięknym trafieniem Lorena Morona.
W tabeli La Liga FC Barcelona jest dziewiąta z 3 punktami na koncie. Real Betis po drugiej porażce zajmuje ostatnie, 20. miejsce.