7 goli w Londynie! Chelsea pokonała Slavię Praga i jest w półfinale [WIDEO]

Mitch Gunn/Shutterstock
Chelsea Londyn pokonała na własnym boisku Slavię Praga 4:3 (4:1) i tym samym zapewniła awans do półfinału Ligi Europy.
Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia ze strony gospodarzy. Po 17. minutach gry na tablicy wyników widniał wynik 3:0.
Najpierw po na listę strzelców wpisał się Pedro, po chwili do własnej bramki trafił Deli. W 17. minucie "The Blues" wyprowadzili szybką kontrę, a akcję z zimną krwią wykończył Giroud.
Goście odpowiedzieli w 26. minucie, gdy Kepę pokonał Soucek. Po kolejnych 60 sekundach padła kolejna bramka - drugiego gola w spotkaniu zdobył Pedro.
Piłkarze Slavii nie załamali się przebiegiem pierwszej połowy i po przerwie szybko zdobyli dwa gole. W odstępie czterech minutach dwa razy trafił Sevcik.
Wynik do końca nie uległ już zmianie. W półfinale rozgrywek Chelsea Londyn zmierzy się prawdopodobnie z Eintrachtem Frankfurt.
Daniel Makarewicz18 Apr 2019 · 22:51