9:0! Reprezentacja Niemiec rozniosła rywali! Czerwona kartka za cios karate [WIDEO]

Reprezentacja Niemiec nie dała żadnych szans Liechtensteinowi w meczu el. MŚ. Starcie zakończyło się wynikiem 9:0 (4:0).
Niemcy byli zdecydowanym faworytem tego pojedynku i ze swojej roli wywiązali się bez najmniejszych problemów.
Już w 9. minucie boisku musiał opuścić Jens Hofer. 24-latek brutalnym ciosem karate zaatakował Leona Goretzkę. Sędzia sięgnął po czerwoną kartkę i wskazał na wapno. "Jedenastkę" na gola zamienił Guendogan.
Do przerwy podopieczni Hansiego Flicka zadali jeszcze trzy ciosy. Totalnie stłamsili osłabionych rywali. W 20. minucie samobójcze trafienie zanotował Kaufmann.
Nie minęło 120 sekund i do siatki trafił Sane. Zaś minutę później powody do radości miał Reus, który wykorzystał niepewną interwencję bramkarza na przedpolu.
Po przerwie Niemcy nie spuszczali z tonu. Na 5:0 podwyższył Sane, później do siatki trafiali jeszcze Mueller (dwa razy) i Baku. Mecz zakończył się wynikiem 9:0, bo tuż przed końcem samobója zaliczył Goppel.
W innym spotkaniu tej grupy Rumunia zremisowała z Islandią. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.
Daniel Makarewicz11 Nov 2021 · 22:39