"Pomyślałem: o ja pier**lę". Legenda nie mogła uwierzyć. A on potrafi przyćmić Haalanda

Sąsiedzi drżą o swój majątek. Wszystko przez piłkarza Premier League

09 Apr · 09:14

Gwiazdor Premier League obrabowany w biały dzień. To nie pierwszy taki przypadek w zespole

08 Apr · 11:00

Koncert Palmera na Stamford Bridge i cenne zwycięstwo Chelsea! Pięć goli w meczu z Newcastle [WIDEO]

11 Mar · 22:57

Newcastle United zmuszone do sprzedaży swojej gwiazdy? Klub Saudyjczyków obawia się złamania surowych zasad

11 Jan · 17:29

Sześć goli w meczu Liverpoolu, Dubravka robił, co mógł! "The Reds" rozsiedli się w fotelu lidera [WIDEO]

01 Jan · 22:58

Zaskakujący kandydat na następcę Lewandowskiego. FC Barcelona zainteresowana snajperem z Premier League

17 Sep 2023 · 15:44

"Kręci się na piłce bez celu". Oceniamy najdroższe transfery lata 2022. Kto się spłacił, kto rozczarował?
plus

26 Jun 2023 · 08:52Jakub Olejnik
plus

Kompletny blamaż Tottenhamu w Premier League! 0:5 po 21 minutach spotkania! [WIDEO]

23 Apr 2023 · 15:36

Liverpool w ostatniej akcji wyrwał zwycięstwo z Newcastle! Gol w 98. minucie uratował "The Reds" [WIDEO]

31 Aug 2022 · 23:01