SSC Napoli wygrało z Hellas Verona. Milik już strzela! [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
SSC Napoli wygrało na wyjeździe z Hellas Verona 3:1. Jedną z bramek zdobył Arkadiusz Milik.
Wynik spotkania otworzył zawodnik gospodarzy - Samuel Souprayen w 32 minucie wpakował piłkę do własnej bramki.
Siedem minut później mieliśmy już 2:0 dla gości. Podopieczni Maurizio Sarriego wyprowadzili doskonałą kontrę - z piłką popędził Lorenzo Insigne, który zagrał do Arkadiusza Milika, a ten strzałem z pierwszej piłki pokonał golkipera rywali.
Polak został zmieniony w 61 minucie przez Driesa Mertensa. Minutę później goście podwyższyli prowadzenie. Autorem bramki był Faouzi Ghoulam.
Całe spotkanie rozegrał natomiast Piotr Zieliński.
Od 82 minuty zawodnicy Sarriego musieli sobie radzić w dziesiątkę, ponieważ drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Elseid Hysaj.
Chwilę później kontaktową bramkę dla gospodarzy zdobył Giampaolo Pazzini, który wykorzystał jedenastkę.
Klub z Neapolu w następnej kolejce zagra u siebie z Atalantą Bergamo. Natomiast zespół z Werony zmierzy się na wyjeździe z FC Crotone.
***
Hellas Verona - SSC Napoli 1:3 (0:2)
Bramki: Souprayen 32-gol samobójczy, Milik 39, Ghoulam 62 - Pazzini 83-rzut karny