A-League: Kolejna wygrana Sydney FC, cały mecz Mierzejewskiego

YouTube
Sydney FC pokonało przed własną publicznością Adelaide United 3:0 (1:0) w niedzielnym meczu 26. kolejki australijskiej ekstraklasy.
Na Allianz Stadium pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Matt Simon. W doliczonym czasie pierwszej połowy 31-letni napastnik wykorzystał dośrodkowanie Deivson Rogerio Bobo i pewnym uderzeniem pokonał golkiper rywali.
Po zmianie stron dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Deivson Rogerio Bobo. Brazylijczyk najpierw wpakował futbolówkę do siatki w 58. minucie, a następnie w 66. minucie ustalił wynik spotkania na 3:0.
Całe spotkanie w barwach ekipy Sydney FC rozegrał Adrian Mierzejewski. Był to 23. ligowy występ Polaka w trwających obecnie rozgrywkach.
Podopieczni Grahama Arnolda zajmują obecnie pierwsze miejsce w tabeli A-League, z kolei zespół prowadzony przez Marco Kurza plasuje się na piątej pozycji.