A-League: Remis w spotkaniu na szczycie, asysta Mierzejewskiego

Sydney FC
Sydney FC zremisował u siebie z Newcastle Jets 2:2 w środowym meczu na szczycie australijskiej A-League. Asystę w drużynie gospodarzy zanotował Adrian Mierzejewski.
Spotkanie 14. kolejki było starciem lidera z wiceliderem. Już w 10. minucie prowadzenie objęli gości, a na listę strzelców wpisał się Andrew Nabbout. Chwilę potem był remis po strzale Milosa Ninkovicia.
Od 62. minuty znów prowadzili przyjezdni. Na 2:1 trafił obrońca Joseph Champness. Gospodarze uratowali remis w samej końcówce. Gola na wagę punkt strzelił Brazylijczyk Bobo, przy którego trafieniu asystował Mierzejewski.
Broniąca tytułu mistrzowskiego drużyna z Nowej Południowej Walii prowadzi w ligowej tabeli, mając osiem punktów przewagi nad Jets. W następnym meczu zmierzy się z Brisbane Roar.