AC Milan gromi w sparingu. Dwa gole Krzysztofa Piątka, trafienie Zlatana Ibrahimovicia

Milan gromi w sparingu. Dwa gole Piątka, trafienie Ibrahimovicia [WIDEO]
AC Milan
AC Milan rozegrał sparingowe spotkanie z występującym w piątej lidze Rhodense, aby dać szansę występu Zlatanowi Ibrahimoviciowi. "Rossoneri" wygrali 9:0, a Szwed zdobył w pierwszej połowie gola oraz zaliczył asystę. W drugiej połowie na boisku pojawił się Krzysztof Piątek, który dwukrotnie trafił do siatki.
Spotkanie z Rhodense odbyło się w treningowym ośrodku Milanu. Stefano Pioli posłał do boju dwie różne jedenastki w obu połowach - w pierwszej Milan wystąpił w składzie, jakiego można spodziewać się też w poniedziałkowym meczu z Sampdorią. Drużyna ustawiona była w formacji 4-3-3, a na szpicy znalazł się Zlatan Ibrahimović. W ataku partnerowali mu Suso oraz Hakan Calhanoglu.
Do przerwy Milan prowadził 5:0. Pierwsze dwa gole zdobył Davide Calabria, który asystował przy trafieniu Ibrahimovicia. Szwed zaliczył natomiast asystę przy trafieniu Calhanoglu, a wynik pierwszej połowy ustalił Lucas Paqueta.
W drugiej połowie na boisku pojawili się między innymi Krzysztof Piątek oraz Rafael Leao. Polak zaprezentował się z całkiem dobrej strony i dwukrotnie trafił do siatki. Po jednym golu dołożyli Leao oraz Samuel Castillejo.
Skład Milanu w pierwszej połowie: Donnarumma - Calabria, Musacchio, Romagnoli, Theo - Paqueta, Bennacer, Bonaventura - Suso, Ibrahimović, Calhanoglu
Skład Milanu w drugiej połowie: Reina - Conti, Gabbia, Caldara, Oddi - Kessie, Brescianini, Maldini - Leao, Piątek, Castillejo
Maciej Pietrasik03 Jan 2020 · 18:50
Źródło: football-italia.net