Achmat przegrał w Kazaniu, grał Michalak, Szymański na ławce

facebook.com/fcrk
Rubin Kazań pokonał u siebie Achmat Grozny 1:0 (0:0) w jedynym poniedziałkowym spotkaniu trzeciej kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na obiekcie w stolicy Tatarstanu zawody z perspektywy ławki rezerwowych gości z Czeczenii rozpoczęli Damian Szymański i Konrad Michalak, który dopiero pięć minut przed końcem zastąpił Michaiła Gaszczenkowa.
Dziesięć minut wcześniej zwycięskiego gola dla dwukrotnych mistrzów Rosji zdobył Vidar Oern Kjartansson. Islandczyk wykorzystał wówczas sytuację sam na sam z golkiperem rywali. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Paweł Mogilewiec.
Dzięki drugiej wygranej z rzędu zespół z Tatarstanu awansował na trzecie miejsce w tabeli. Drużyna z Czeczenii doznała natomiast drugiej porażki z rzędu i pozostała na czternastej lokacie w klasyfikacji.