Adam Buksa błyszczy w MLS. Polski napastnik znów trafił do siatki [WIDEO]

Adam Buksa potwierdza wysoką formę strzelecką. Napastnik zanotował kolejne trafienie w rozgrywkach MLS.
Adam Buksa się nie zatrzymuje. 25-latek raz za razem trafia do siatki w barwach New England Revolution.
Zawodnik swój dorobek poprawił minionej nocy. Jego drużyna mierzyła się na wyjeździe z CF Montreal.
Wynik spotkania otworzył w 10. minucie Jones. Kilka chwil później na listę strzelców wpisał się Buksa. Polak wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie, wygrał pojedynek główkowy w polu karnym i nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali.
Piłkarze New England Revolution ostatecznie wygrali 4:1. Jeszcze w pierwszej połowie własnej siatki trafił Camacho, potem honorowego gola dla gospodarzy zdobył Torres. Wynik spotkania ustalił w 86. minucie Bou.
Dla Buksy był to 13. gol w tym sezonie MLS. Klasyfikacji strzelców przewodzi Ola Kamara z DC United. Norweg na swoim koncie ma 17 trafień.
New England Revolution zajmuje pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej. Po 29 meczach ma na koncie 65 punktów.
Daniel Makarewicz30 Sep 2021 · 09:00
Źródło: twitter/własne