Adam Buksa już strzela w USA! Zobacz świetne zagranie Polaka i jego pierwszy gol w meczu MLS [WIDEO]

screen z wideo
Piłkarze New England Revolution zremisowali u siebie z Chicago Fire 1:1 (1:0) w pierwszym sobotnim spotkaniu 2. kolejki rozgrywek Major League Soccer.
Na Gillette Stadium w Foxborough prowadzenie gospodarzom zapewnił po dwudziestu minutach gry Adam Buksa. Były napastnik Pogoni Szczecin znakomicie przyjął sobie piłkę w polu karnym, zwiódł rywala i uderzył mocno w długi róg.
Dwadzieścia minut przed końcem do wyrównania doprowadził Jonathan Bornstein, któremu asystował Djordje Mihailovic.
"Strażacy", w szeregach których wystąpił Przemysław Frankowski, zdobyli w ten sposób pierwszy punkt w sezonie, podobnie jak ekipa z przedmieść Bostonu, która również przegrała wcześniej na inaugurację.
Zespół z Massachusetts podejmie za tydzień Portland Timbers, natomiast drużyna z Wietrznego Miasta zagra na wyjeździe z Orlando City.