Adam Buksa wyrzucony z boiska w MLS. Brzydkie zachowanie reprezentanta Polski [WIDEO]

Nieudany mecz Adama Buksy w MLS. Reprezentant Polski został wyrzucony z boiska za dwie żółte kartki. Jego New England Revolution przegrało z New York RB 0:1.
Buksa rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się po przerwie. Wydawało się, że jego drużyna ma duże szanse, by osiągnąć korzystny wynik. Od 73. minuty goście grali bowiem w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Amaya.
Mimo gry w osłabieniu piłkarze z Nowego Jorku wygrali. Jedyny gol padł w kuriozalnych okolicznościach. Swoich rywali wyręczyli zawodnicy New Englad Revolution. Po dośrodkowaniu w pole karne niefortunnie interweniował Farrell, który wybił piłkę w taki sposób, że ta najpierw trafiła w Polstera, a potem wtoczyła się do bramki.
Chwilę później z boiska wyleciał Buksa. W walce o piłce ręką w twarz trafił go Nealis. Polak w odwecie próbował kopnąć go w nogę, za co zobaczył drugą żółtą kartkę. Sytuację można zobaczyć od 6:44.
Buksa w tym sezonie zagrał w czterech meczach MLS. Nie strzelił jeszcze gola, ale ma na koncie dwie asysty. W meczu zagrał też drugi Polak. Patryk Klimala w barwach New York RB zaliczył 78 minut.
Marcin Karbowski03 Apr 2022 · 08:44
Źródło: Twitter