Adam Buksa z kolejnym golem w MLS! Polski napastnik pofrunął w polu karnym [WIDEO]

Adam Buksa poprawił dorobek strzelecki w MLS. Tym razem piłkarz New England Revolution wpisał się na listę strzelców w meczu z Toronto FC.
Adam Buksa znów dał o sobie znać. Napastnik zdobył gola w pojedynku z Toronto FC w ramach rozgrywek MLS.
Polak bramkarza rywali pokonał w 78. minucie. Wówczas wygrał pojedynek główkowy w polu karnym i pewnym uderzeniem skierował futbolówkę do siatki. Był to piąty gol Buksy w tym sezonie MLS.
Po ostatnim gwizdku 24-latek nie miał jednak powodów do zadowolenia. Jego drużyna przegrała spotkanie 2:3.
Piłkarze New England Revolution już po 24 minutach przegrywali 0:3 i rzucili się do odrabiania strat. W 56. minucie gola zdobył Gil. Trafienie Buksy dało kontakt, ale gospodarzy nie było stać na więcej.
Drużyna Polaka mimo porażki zachowała pierwsze miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. W 13 meczach zdobyła 24 punkty.
Daniel Makarewicz08 Jul 2021 · 09:30