AEK Ateny w półfinale Pucharu Grecji. Grał Damian Szymański

AEK Ateny
AEK Ateny rozbił u siebie Panetolikos GFS Agrinio 4:0 (1:0) w rewanżowym meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Grecji.
Na Olympiako Stadio Spyros Louis spotkanie z ławki rezerwowych rozpoczął Damian Szymański. Polak dziewiętnaście minut przed końcem zastąpił Petrosa Mantalosa.
Gole dla stołecznej drużyny strzelali kolejno Portugalczyk Nelson Oliveira, Serb Nenad Krsticić, rezerwowy Christos Albanis oraz Chorwat Marko Livaja, który ustalił wynik dwanaście minut przed końcem, wykorzystując podyktowany rzut karny.
Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 1:1. AEK uzupełnił w ten sposób grono półfinalistów. Wcześniej awans wywalczyły również Olympiakos Pireus oraz PAOK Saloniki, a także Aris Saloniki.
Marcin Karbowski19 Feb 2020 · 19:28