AEK lepszy od Panathinaikosu w derbach Aten. Grał Damian Szymański

Klearchos Kapoutsis, wikipedia
AEK Ateny wygrał u siebie z Panathinaikosem 1:0 (1:0) w meczu 23. kolejki greckiej ekstraklasy. W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Damian Szymański.
Jedynego gola w derbach Aten strzelił już w 8. minucie Sergio Araujo. Asystę zaliczył Marko Livaja.
W barwach gospodarzy całe spotkanie rozegrał Damian Szymański, który trafił do ligi greckiej w zimowej przerwie. Był to dla niego czwarty występ w ekipie AEK-u. W drugiej połowie został ukarany żółtą kartką.
W tabeli AEK jest trzeci z dorobkiem 44 punktów. Natomiast Panathinaikos zajmuje czwartą pozycję, mając na koncie 37 punktów.
W innym niedzielnym meczu PAKO Saloniki wygrał u siebie z OFI Kreta 4:0. W drużynie gospodarzy rezerwowym był Karol Świderski.