Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności

Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Kucharski ostro o Bońku: skupia się na swoich interesach

3 wrz 2015 | 13:55 5
Kucharski ostro o Bońku: skupia się na swoich interesach
Źródło zdjęcia: Ryszard Hołubowicz / lublin.com.pl, wikicommons
Cezary Kucharski rozważa start w wyborach na stanowisko prezesa PZPN. Agent prowadzący interesy Roberta Lewandowskiego jest namawiany do tego przez osoby ze środowiska piłkarskiego.

Choć sam Kucharski nie działa w PZPN, to jest uważany za jedną z twarzy związkowej opozycji. W wywiadzie udzielonym "Piłce Nożnej" nie ukrywa, że zastanawia się nad startem w przyszłorocznych wyborach na stanowisko prezesa piłkarskiej centrali. Nie szczędzi też ostrych słów Zbigniewowi Bońkowi.

- Zastanawiam się nad startem w wyborach na prezesa PZPN. Jestem do tego mocno namawiany przez działaczy, trenerów i dziennikarzy. Niektórzy ludzie dostrzegli, że Boniek jest skupiony wyłącznie na sobie. Tak naprawdę polską piłką interesuje się o tyle, o ile pomaga mu realizować jego prywatne bukmacherskie interesy - mówi Kucharski.

Decyzji o starcie w wyborach jednak nie podjął.

- Stanowisko prezesa PZPN jest kuszące i prestiżowe. Jeśli zdecyduję się kandydować, to na pewno nie pod wpływem emocji, tylko po starannym i racjonalnym przemyśleniu decyzji - mówi były reprezentant Polski.

- Przede wszystkim musiałbym określić, ile realnie byłbym w stanie zmienić. Dwóch kolejnych prezesów PZPN, posłem byłem przecież już podczas kadencji Grzegorza Laty, nie przyszło nigdy do parlamentu z żadnym poważnym pomysłem aby ulepszyć funkcjonowanie piłki. A przecież Orliki nie rozwiązały problemu bazy, w większości miejsc w Polsce dzieciaki nadal nie mają gdzie trenować. Boniek nie zaproponował niczego, co mogłoby w tym zakresie zaktywizować rząd, samorządy i sponsorów. I w tym sensie zmarnował czas - powiedział Kucharski.

Kucharski, który obecnie jest posłem na sejm z ramienia Platformy Obywatelskiej, twierdzi, że doświadczenie z prowadzenia kampanii politycznej byłoby jego atutem w walce o prezesurę w PZPN.

- Nie obawiam się Bońka, ani wyborów. Startowałem już, jako bezpartyjny kandydat, do parlamentu i moja kampania okazała się zwycięska. Przeszedłem dobrą szkołę, znacznie poważniejszą niż jest wymagana w wyborach na prezesa PZPN. Mam więc tak solidne przetarcie w walce wyborczej, że nikogo nie muszę się obawiać. Łącznie z obecnym prezesem związku - dodaje Kucharski.
Źródło: Piłka Nożna
Dyskusja 5
3 wrz 2015 | 16:01
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mi starcza to, że Boniek chce zbojkotować MŚ w Rosji co jest idiotyzmem. Korupcja była, jest i będzie, poprzednie mistrzostwa też miały swoje lewe interesy, ale skoro wszyscy hejtują Rosję to trzeba im jeszcze bardziej dojebać.
3 wrz 2015 | 15:33
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kucharski wytyka innym skupianie się wyłącznie na swoich interesach, naprawdę ciekawe… A wystarczy spojrzeć w lustro!
3 wrz 2015 | 15:22
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
W porównaniu do kadencji Grzegorza Lato, jest zdecydowanie lepiej i widać jakieś postępy.
Dlatego zamknij paszcze panie Kucharski :)
3 wrz 2015 | 14:36
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Gadanie wiadomo że nie wystartuje bo większe pieniądze może zarobić jako agent zawodników nie wyobrażam sobie aby zrezygnował z bycia agentem najlepszego polskiego piłkarza tylko po to aby zostać prezesem PZPN.
3 wrz 2015 | 14:01
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kucharski, wstydu oszczędź pseudo-pośle. Ja tam Bońka nie bronię, ale i tak widać progres w porównaniu z czasem, gdy tym betonem rządził G. Lato. A czepianie się tego, że jest twarzą firmy bukmacherskiej to kpina. Bądź sobie tym menago Roberta i nie pchaj się do jakiejkolwiek władzy!
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja