Agnieszka Radwańska przegrała w Montrealu

Jimmie48 Photography / Shutterstock.com
Agnieszka Radwańska odpadła w 1/8 finału turnieju WTA w Montrealu. Polka przegrała z Anastazją Pawliuczenkową z Rosji 4:6, 7:6, 1:6.

Nasza tenisistka miała duże problemy od początku meczu. W pierwszej partii prowadziła tylko przez chwilę, ale szybko przejęła Pawliuczenkowa, która wygrała 6:4.

Drugi set miał dramatyczny przebieg. Niemal przez cały czas inicjatywę posiadała Rosjanka, która prowadziła 3:0 i 5:3. Końcówka należała jednak do Radwańskiej. Polka najpierw obroniła dwa meczbole, a następnie wygrała w tie-breaku.

W decydującym secie nie miała jednak żadnych szans. Pawliuczenkowa zdominowała wydarzenia na korcie, oddała naszej zawodniczce tylko jednego gema i awansowała do ćwierćfinału imprezy w Montrealu.

Mecz z Pawliuczenkową był ostatnim występem Agnieszki Radwańskiej przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.
Źródło: sport.pl