Ale rajd Jakuba Świerczoka! Polak z kolejnym golem w J-League [WIDEO]

Jakub Świerczok strzelił efektownego gola w J-League. Polak trafił do bramki w meczu Nagoya Grampus - Vissel Kobe (2:2).
Mecz zaczął się świetnie dla drużyny Świerczoka. Nagoya Grampus objęła prowadzenie już w szóstej minucie. Do bramki trafił Naoki Maeda.
Świerczok podwyższył na 2:0 w 14. minucie. Polak dostał piłkę w okolicach linii środkowej, ruszył na bramkę, dwa razy wymanewrował tego samego rywala i płaskim uderzeniem zza pola karnego trafił do bramki.
Reprezentant Polski przebywał na boisku do 62. minuty. Tuż przed jego zejściem Vissel strzelił kontaktowego gola. Do bramkitrafił Yoshinori Muto. W końcówce uderzeniem z rzutu karnego do remisu doprowadził Andres Iniesta.
Świerczok trafił do Japonii latem tego roku. W barwach Nagoya Grampus strzelił dziewięć goli w piętnastu meczach.
Marcin Karbowski24 Oct 2021 · 11:47
Źródło: twitter