Ależ bramka Rybusa! Polak strzelił kapitalnego gola Atletico w Lidze Europy! [VIDEO]

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Lokomotiw Moskwa wysoko przegrało z Atletico Madryt 1:5 w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Europy. Niezwykłej urody bramkę honorową dla gospodarzy zdobył Maciej Rybus.
Reprezentant Polski w dwudziestej minucie meczu popisał się kapitalnym strzałem zza pola karnego. Golkiper Atletico był bez szans.
Wcześniej dla podopiecznych Diego Simeone bramkę zdobył Angel Correa.
Na początku drugiej połowy na 2:1 dla gości trafił Saul Niguez. Potem dwa gole dołożył jeszcze Fernando Torres - 65 i 70 minuta.
To jeszcze nie było koniec strzelania. Na listę strzelców tuż przed końcem spotkania wpisał się jeszcze Antoine Griezmann, przypieczętowując okazałe zwycięstwo hiszpańskiego zespołu.