Ależ bramki Lewandowskiego! Najpierw cudowna pięta, potem ośmieszył obronę [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Robert Lewandowski zdobył dwie bramki w spotkaniu pomiędzy Bayernem Monachium, a Werderem Brema. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.
Polak po raz pierwszy trafił do siatki Werderu w 72. minucie spotkania. Napastnik wykorzystał precyzyjne podanie od Comana i stanął oko w oko z bramkarzem. Polak uderzył sprytnie, przepuścił piłkę między nogami i uderzył piętą nie dając szans golkiperowi.
Trzy minuty później Lewandowski przeprowadził fantastyczny rajd środkiem boiska. Minął kilku obrońców i uderzył między nogami bramkarza Werderu!

Lewandowski w tym sezonie Bundesligi ma już trzy trafienia na koncie i prowadzi w klasyfikacji strzelców.
Co więcej, dla Polaka była to dziewiąta i dziesiąta bramka w historii występów przeciwko Werderowi Brema.