Ależ to strzelił! Gol stadiony świata w lidze hiszpańskiej! [WIDEO]

Zawodnicy Villarreal CF pokonali na wyjeździe Athletic Bilbao 3:0 (0:0) w meczu 6. kolejki La Liga.
Pierwsza bramka w tym starciu padła dopiero w 65. minucie, a jej autorem był Pablo Fornals. Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii zdecydował się na oddanie strzału z czterdziestego metra i w cudowny sposób umieścił piłkę pod poprzeczką.
Przyjezdni powiększyli przewagę w 80. minucie. Wówczas Santi Cazorla zagrał z rzutu rożnego, do futbolówki najwyżej wyskoczył Ramiro Mori i uderzeniem głową wpakował ją do siatki.
Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 89. minucie Toko Ekambi, który odebrał w polu karnym dokładne płaskie podanie i trafił w prawy dolny róg.
Podopieczni Eduardo Berizzo mają na koncie sześć punktów i plasują się na 13. pozycji w tabeli La Liga. Drużyna Javiera Revilli uzbierała z kolei osiem "oczek" i zajmuje 7. miejsce.