Amkar Perm pewnie wygrał na wyjeździe, grał Gol

Amkar Perm pokonał na wyjeździe FC Tosno 2:0 (1:0) w niedzielnym meczu 27. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Na Stadionie Pietrowski pierwszego gola strzelił Aleksander Ryazantsev. W 17. minucie sędzia spotkania Aleksey Eskov podyktował rzut karny dla gości, a rosyjski pomocnik zamienił jedenastkę na gola pewnym uderzeniem.
Wynik meczu na 2:0 dla zespołu z miasta Perm ustalił w doliczonym czasie gry Mikhail Kostyukov, który pewnym strzałem pokonał golkipera rywali.
W wyjściowej jedenastce Amkaru to starcie rozpoczął Janusz Gol, który przebywał na placu gry do 88. minuty. Polak w 87. minucie został ukarany żółtą kartką. Był to 23. ligowy występ pomocnika w tym sezonie.
Podopieczni Dmytro Parfyonova zajmują obecnie 15. miejsce w ligowej tabeli, z kolei zawodnicy Vadima Evseeva plasują się na 13. pozycji.