Teodorczyk znowu strzela! Dwa gole Polaka i zwycięstwo Anderlechtu [VIDEO]

facebook.com/pg/rsca.be
Anderlecht wygrał na wyjeździe z Zulte Waregem 3:2 w 29 kolejce ligi belgijskiej. Dwa gole strzelił Łukasz Teodorczyk.
Reprezentant Polski odblokował się na dobre. Po hat-tricku w poprzednim meczu, w dzisiejszym spotkaniu  dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
W 12 minucie napastnik wykorzystał sytuację sam na sam, posyłając piłkę między nogami golkipera.
Po raz drugi nasz zawodnik trafił do siatki rywali dwadzieścia minut później. Teodorczyk znowu znalazł się w sytuacji sam na sam, tym razem minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki.
"Fiołki" ostatecznie wygrały 3:2. Wcześniej dla Anderlechtu strzelił znany z Ekstraklasy Morioka, a dla gospodarzy bramki zdobyli Baudry oraz Saponjić.