Anderlecht wygrywa, Teodorczyk znowu strzela i asystuje! [VIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
Anderlecht Bruksela pokonał przed własną publicznością Royal Charleroi 3:2 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 6. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League.

Na Constant Vanden Stock Stadium do przerwy goście prowadzili po trafieniu Francuza Djamela Bakara.

Dwanaście minut po zmianie stron wyrównał Łukasz Teodorczyk, który również dziewięć minut później zaliczył asystę, kiedy celnie przymierzył Algierczyk Sofiane Hanni.

Dwie minuty później sukces stołecznego zespołu przypieczętował Youri Tielemans, a drugą asystę w tych zawodach zaliczył Alexandru Chipciu. Reprezentant Rumunii miał udział także przy czwartym w sezonie trafieniu Teodorczyka. Rozmiary przegranej zmniejszył jeszcze w doliczonym czasie gry Senegalczyk Amara Baby.

Dzięki trzeciej wygranej w sezonie "Fiołki" przesunęły się na pozycję wicelidera tabeli. "Zebry" doznały natomiast pierwszej porażki i spadły na szóste miejsce w klasyfikacji.