Andreas Isaksson: Jesteśmy rozczarowani

katatonia82 / Shutterstock.com
Reprezentacja Szwecji zremisowała w swoim pierwszym meczu na Euro 2016 z Irlandią 1:1. Jej bramkarz, Andreas Isaksson, powiedział, że jego drużyna nie pokazała w pierwszej połowie swojego potencjału.

- Jesteśmy rozczarowani. Czuję rozczarowanie, bo nie zdobyliśmy trzech punktów. W pierwszej połowie nie pokazaliśmy naszego potencjału. Byliśmy przed przerwą trochę pasywni, co bardzo utrudniło nam grę
- powiedział Isaksson, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

Na początku drugiej połowy bramkę zdobył Wes Hoolahan i Szwedzi musieli odrabiać straty. Udało im wyrównać za sprawą samobójczego trafienia Ciarana Clarka. -
Uważam, że po utracie bramki zaczęliśmy grać na większym luzie. Wiedzieliśmy, że musimy być bardziej agresywni. Może to był problem w pierwszej połowie
- ocenił Isaksson.

Zespół Erika Hamrena w drugim spotkaniu Grupy E zagra 17 czerwca z Włochami w Tuluzie. Podopieczni Antonio Conte w swoim pierwszym meczu pokonali Belgię 2:0.