Angel Di Maria błysnął w debiucie w Serie A. Wysokie zwycięstwo Juventusu [WIDEO]

Pewne zwycięstwo Juventusu w pierwszej kolejce nowego sezonu Serie A. Drużyna Massimiliano Allegriego wygrała z Sassuolo 3:0.
Juventus objął prowadzenie w 26. minucie. Z lewego skrzydła dośrodkował Alex Sandro, do piłki doszedł niepilnowany Angel Di Maria i uderzeniem z woleja trafił do siatki. Bramkarzowi gości skuteczną interwencję utrudnił wysoki kozioł, który wykonała piłka.
Jeszcze przed przerwą Juventus podwyższył wynik. Na 2:0 z rzutu karnego trafił Dusan Vlahović.
Serbski napastnik wpisał się na listę strzelców jeszcze raz. W 51. minucie wykorzystał podanie Di Marii i z bliska nie dał szans Andrei Consigliemu.
Poza Di Marią w Juventusie zadebiutowało jeszcze dwóch nowych piłkarzy. Od początku grał Bremer, a w drugiej połowie na boisku zameldował się Filip Kostić.
Tym razem w barwach zespołu z Turynu zabrakło Wojciecha Szczęsnego. Polak jest kontuzjowany.
Marcin Karbowski15 Aug 2022 · 22:39