Anthony Martial pogrążył Everton

Manchester United pokonał u siebie Everton FC 1:0 (0:0) w drugim niedzielnym spotkaniu 32. kolejki angielskiej Premier League.

Na Old Trafford zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył dziewięć minut po przerwie Anthony Martial. Francuz wykorzystał świetne zagranie w pole karne Timothy'ego Fosu-Mensaha i płaskim strzałem zaskoczył bramkarza zespołu z Liverpoolu.

Dla Martiala było to ósme trafienie w obecnych rozgrywkach o mistrzostwo Anglii. Reprezentant "Trójkolorowych" jest najskuteczniejszym podopiecznym Louisa van Gaala w tej kampanii.

Dzięki piętnastej wygranej w sezonie "Czerwone Diabły" przesunęły się na piąte miejsce w tabeli. "The Toffees" natomiast doznali trzeciej z rzędu i dziesiątej w bieżących rozgrywkach porażki i pozostali na dwunastej pozycji w tabeli.