Liga Europy. Wysokie zwycięstwo SSC Napoli w Lidze Europy. Szybka bramka Arkadiusza Milika [WIDEO]

Antonio Balasco / Shutterstock.com
Arkadiusz Milik wpisał się na listę strzelców w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy pomiędzy SSC Napoli a RB Salzburg. Neapolitańczycy pewnie wygrali 3:0.
Polski napastnik otworzył wynik spotkania już w 10 minucie. Dries Mertens posłał prostopadłą piłkę do naszego zawodnika, a ten w sytuacji sam na sam z golkiperem rywali, minął go i wpakował futbolówkę do pustej bramki.
Jeszcze w pierwszej połowie na 2:0 podwyższył Fabian Ruiz. Hiszpan umieścił piłkę w siatce po strzale z dystansu.
W 58 minucie było już 3:0. Tym razem do własnej bramki trafił Onguene.
Osiem minut później boisko opuścił Piotr Zieliński, a w jego miejsce wszedł Diawara. W 81 minucie z murawy zszedł natomiast Arkadiusz Milik, w jego miejsce pojawił się Ounas.
Jakub Kreśliński07 Mar 2019 · 21:14