Arkadiusz Milik z kolejnym golem! Napoli rozbiło Sampdorię Genua [WIDEO]

Kolejny gol Arkadiusza Milika! Napoli w "polskim meczu" rozbiło Sampdorię Genua [WIDEO]
cristiano barni / shutterstock.com
Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli! Drużyna reprezentanta Polski wygrała z Sampdorią 3:0.
Milik wpisał się na listę strzelców w 25 minucie. Z prawej strony boiska dośrodkował Jose Callejon, a Polak z kilku metrów potężnie huknął pod poprzeczkę. To już jego dwunasty gol w tym sezonie Serie A.
Chwilę później gospodarze podwyższyli prowadzenie. Tym razem piłkę do bramki wbił Lorenzo Insigne. Włoch zdecydował się na oddanie strzału tuż zza linii pola karnego i trafił w lewy dolny róg bramki.
Goście nie potrafili odpowiedzieć na te ciosy. Napoli w końcówce meczu zadało jeszcze jeden - w 89. minucie gola z rzutu karnego strzelił Simone Verdi.
Milik opuścił boisko w 90 minucie, gdy zastąpił go Adam Ounas. Pozostali reprezentanci Polski - Piotr Zieliński z Napoli oraz Bartosz Bereszyński i Karol Linetty z Sampdorii - przebywali na boisku przez cały mecz.