Arkadiusz Reca zadebiutował w nowym klubie. Miażdżące oceny reprezentanta Polski

alphaspirit / shutterstock
Arkadiusz Reca zadebiutował w SPAL. Polak został uznany najgorszym piłkarzem swojej drużyny w wygranym 2:1 meczu z Lazio.
Reca trafił do SPAL w końcówce okna transferowego na zasadzie wypożyczenia z Atalanty Bergamo. Swój pierwszy mecz w nowych barwach zagrał przeciwko Lazio - wyszedł w pierwszej jedenastce i spędził na boisku nieco ponad godzinę. Za swoją grę zbiera miażdżące recenzje.
- Niestety, bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu Arkadiusza Recy. Dwa poważne, proste błędy w defensywie, które stworzyły szansę dla Lazio - komentował w przerwie spotkania Mateusz Święcicki z Eleven Sports.
Słabą grę Recy podkreślał też Dominik Mucha z Weszło FM. - Po dobrych kilku momentach, później z mentalnym blackoutem - oceniał jego grę.
Portal Calciomercato.com uznał Recę za najsłabszego piłkarza SPAL. Polak dostał bardzo niską notę 4,5 (skala 1-10). - Ciągle spóźniony, dwa razy bardzo niebezpiecznie wycofał piłkę. Lazio mogło po jego zagraniach strzelić gole - ocenił portal.
Taką samą ocenę byłemu graczowi Wisły Płock wystawił też serwis TuttoMercatoWEB. - Pierwsze wrażenie nie jest dobre - podsumowano.
Lepsze noty od obu portali zebrał Thiago Cionek. Obrońca SPAL otrzymał odpowiednio 6 i 6,5.
Marcin Karbowski15 Sep 2019 · 18:13
Źródło: Tuttomercatoweb, twitter, calciomercato