Arsenal - Everton: Zwycięska passa "Kanonierów"! Wynik, składy, bramki

Jak można było uznać tego gola?! Sędzia nie zauważył olbrzymiego spalonego Aubameyanga [WIDEO]
screen z tv
Arsenal Londyn pokonał u siebie Everton FC 2:0 (0:0) w drugim niedzielnym meczu 6. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Emirates Stadium prowadzenie "Kanonierom" zapewnił jedenaście minut po zmianie stron Alexandre Lacazette. Francuz zaskoczył golkipera rywali technicznym strzałem pod poprzeczkę z pola karnego.
Trzy minuty później podwyższył Pierre-Emerick Aubameyang. Gabończyk wykończył z bliska kontratak gospodarzy, wykorzystując zagranie piętą Aarona Ramseya. Gol padł jednak z ewidentnego spalonego i nie powinien zostać uznany.
Podopieczni Unaia Emery'ego po czwartym zwycięstwie z rzędu przesunęli się na szóste miejsce w tabeli. "The Toffees" doznali natomiast drugiej porażki w tym sezonie i spadli na dwunasta lokatę w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek23 Sep 2018 · 19:07