Arsenal lepszy od Tottenhamu w derbach Londynu! "Kanonierzy" wygrali po golach Mustafiego i Sancheza [VIDEO]

CosminIftode / Shutterstock.com
Derby Londynu dla "Kanonierów". Arsenal FC pokonał na własnym stadionie Tottenham Hotspur 2:0 w dwunastej kolejce Premier League.
Gospodarze prowadzenie objęli w 36 minucie. Po dośrodkowaniu Mesuta Oezila z rzutu wolnego bramkę po precyzyjnym uderzeniu głową zdobył Shkodran Mustafi.
Pięć minut później było już 2:0 dla podopiecznych Arsene'a Wengera. Składną akcję Arsenalu po zagraniu Alexandre Lacazette z bliskiej odległości wykończył Alexis Sanchez.
"Kanonierzy" po zwycięstwie z tracą do "Kogutów" tylko jeden punkt - w tej chwili mają 22 "oczka" na koncie i plasują się na piątej pozycji. Zawodnicy Mauricio Pochettino póki co zajmują trzecie miejsce w lidze, ale czwarta Chelsea rozegrała mecz mniej.