Arsenal nie dał szans Fiorentinie. Dwie bramki młodego napastnika, grali Żurkowski i Drągowski [WIDEO]

charnsitr / shutterstock.com
Arsenal pokonał Fiorentinę 3:0 (1:0) meczu 2019 International Champions Cup. W ekipie pokonanych wystąpili Bartłomiej Drągowski oraz Szymon Żurkowski.
Polski bramkarz musiał skapitulować już w 15. minucie spotkania. Po podaniu z lewej strony boiska piłkę w polu karnym Włochów otrzymał 20-letni Edward Nketiah, który pewnym strzałem pokonał Drągowskiego.
Do końca pierwszej połowy nie widzieliśmy kolejnych bramek. Tuż po przerwie na boisku zameldował się Szymon Żurkowski. Na 45 minutach z kolei udział w meczu zakończył Drągowski.
Niespełna dwadzieścia minut po powrocie piłkarzy na murawę było już 2:0. Kolejny raz pogubiła się obrona włoskiego zespołu, co ponownie wykorzystał Nketiah.
Tuż przed końcowym gwizdkiem Joe Willock zdobył kolejną bramkę dla Arsenalu. Tym samym ustalił wynik spotkania na 3:0 dla Anglików.