Arsenal pokonał Watford. Zadecydował kuriozalny gol Aubameyanga [WIDEO]

CosminIftode / Shutterstock.com
Watford FC uległ u siebie Arsenalowi Londyn 0:1 (0:1) w jedynym poniedziałkowym meczu 34. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Vicarage Road Stadium goście objęli prowadzenie po dziesięciu minutach gry, kiedy to fatalny błąd Bena Fostera, wykorzystał Pierre-Emerick Aubameyang. Gabończyk, blokując wybicie golkipera gospodarzy, skierował z bliska piłkę do siatki.
Minutę później sytuację "Szerszeni" pogorszył dodatkowo Troy Deeney, który za uderzenie łokciem ujrzał bezpośrednią czerwoną kartkę.
Siedemnaście minut po zmianie stron "Kanonierom" dopisało jeszcze szczęście, bowiem Włoch Adam Masina przymierzył w poprzeczkę.
Trzynastokrotni mistrzowie Anglii zdołali dowieźć korzystny wynik do końca i po dwudziestym zwycięstwie w sezonie odzyskali czwarte miejsce w tabeli. "Szerszenie" doznały natomiast czwartej porażki w sześciu ostatnich spotkaniach i pozostały na dziesiątej lokacie w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński15 Apr 2019 · 22:54