Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

4-0! Arsenal poległ z Southampton [VIDEO]

26 gru 2015 | 22:42 10
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl / Shutterstock.com
"Boxing Day" nie był szczęśliwy dla piłkarzy Arsenalu. Podopieczni Arsene'a Wengera przegrali na wyjeździe z Southampton aż 0-4 i pozwolili nadrobić trzy punkty rywalom z City, których ostatnio pokonali.

Kibice zgromadzeni na St. Mary's Stadium na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 19. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Cuco Martina, który popisał się mocnym i precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego.

Po przerwie drugiego gola dla miejscowych strzelił Shane Long, który wykorzystał dokładne podanie od Sadio Mane i z najbliższej odległości pokonał Petra Cecha. Kwadrans później Jose Fonde wyprowadził swój zespół na jeszcze wyższe prowadzenie.

Wynik rywalizacji został ustalony tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, a do siatki "Kanonierów" drugi raz trafił Long.

Southampton zajmuje aktualnie 12. miejsce w tabeli Premier League. "Święci" mają na swoim koncie 24 punkty, z kolei Arsenal zdobył 36 "oczek" i zajmuje drugą lokatę. W rywalizacji o tytuł mistrzowski londyńczycy pozwolili podgonić się Manchesterowi City, nad którym mają już tylko punkt przewagi.

****

FC Southampton - Arsenal FC 4:0 (1:0)
Bramka: Martina 19, Long 55 90+2, Fonte 69.

-1
w poprzednich meczach defensywa Arsenalu grała blisko swojego pola karnego przez co Per "Usain Bolt" Mertesacker nie musiał się ścigać z napastnikami, nie rozumiem dlaczego teraz tez tak nie grali. W obronie typowy chaos, co nie zmienia faktu że Wanyama wybił z głowy gre w piłke całej pomocy Arsenalu
27 gru 2015 | 10:53
0
Arsenal grał zbyt wolno przewidywalnie i bez pomysłu, na dodatek rywale wyłaczyli z gry Ozila co jest połową sukcesu, wracają demony Arsenalu z przeszłosci mianowicie plaga kontuzji, widać powoli brak kilku zawodników, zwłaszcza przy takim terminarzu i nagromadzeniu spotkań jak w lidze angielskiej, brak rotacji, niestety.
27 gru 2015 | 00:46