Arsenal rozgromił Everton! Aubameyang trafia już w debiucie... ze spalonego! [VIDEO]

Shutterstock
Arsenal rozbił Everton 5:1 na własnym stadionie w meczu 26 kolejki Premier League. Bramkę w debiucie zdobył Pierre-Emerick Aubameyang.
"Kanonierzy" po niespełna dwudziestu minutach prowadzili już 3:0. Do siatki rywali trafiali kolejno Ramsey, Koscielny i Ramsey po raz drugi.
Dzieła zniszczenia w pierwszej połowie dokończył kupiony raptem parę dni temu za ponad 60 milionów euro z Borussii Dortmund Aubameyang. Gabończyk otrzymał prostopadłe podanie od Mchitarjana i w sytuacji sam na sam przerzucił piłkę nad golkiperem rywali. Napastnik strzelił jednak swojego premierowego gola w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach, ponieważ znajdował się na pozycji spalonej.
W 64 minucie bramkę dla gości zdobył Calvert-Levin.
Dziesięć minut później piątego gola dla gospodarzy strzelił Ramsey, kompletując tym samym hat-tricka.
Podopieczni Arsene Wengera zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli Premier League, natomiast zespół Sama Allardyce'a plasuje się na dziesiątej pozycji.