Arsenal rozniósł przeciwników w Pucharze Ligi Angielskiej. Sześć goli, piękna asysta Odegaarda [WIDEO]

Arsenal rozbił na wyjeździe West Bromwich Albion w meczu 2. rundy Pucharu Ligi Angielskiej. "Kanonierzy" wygrali 6:0 (3:0).
Podopieczni Mikela Artety fatalnie rozpoczęli sezon. W Premier League zanotowali dwie porażki i w mediach pojawiły się głosy, że drużyna znalazła się w kryzysie, a hiszpański szkoleniowiec może stracić posadę.
Dziś piłkarze Arsenalu dostali szansę, by odbić się od dna. W meczu Pucharu Ligi Angielskiej przyszło im się mierzyć z West Bromwich Albion.
Londyńczycy byli zdecydowanym faworytem tego starcia. Trener "The Baggies" rzucił ręcznik przed pierwszym gwizdkiem, gdy postanowił dać szansę piłkarzom rezerwowym i z drugiego planu.
"Kanonierzy" takiej okazji nie mogli zmarnować. Łącznie rywalom wbili aż sześć goli. W pierwszej połowie dublet ustrzelił Aubameyang, a jedno trafienie dołożył Pepe.
Po powrocie z szatni Arsenal nie zwalniał tempa. W 50. minucie znakomitą asystą popisał się Odegaard. Z podania Norwega skorzystał Saka.
Ostatecznie "Kanonierzy" rozbili rywali 6:0. Najpierw hat-tricka ustrzelił Aubameyang, potem końcowy cios zadał Lacazette.
Daniel Makarewicz25 Aug 2021 · 22:54