Arsenal. Willian zaskoczył swoją sylwetką po powrocie z wakacji. "Korzystał z diety Edena Hazarda"

Willian zaskoczył szokującą sylwetką po powrocie z wakacji. "Korzystał z diety Edena Hazarda" [ZDJĘCIE]
Arsenal nieudanie rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Z falą krytyki zmaga się Willian. Wątpliwości budzi forma fizyczna Brazylijczyka.
"Kanonierzy" mają już za sobą pierwszy mecz sparingowy podczas okresu przygotowawczego. Podopieczni Mikela Artety zawiedli w starciu z Hibernianem zawiedli na całej linii.
Ulegli szkockiemu zespołowi 1:2. W czasie spotkania fatalny błąd popełnił bramkarz Arthur Okonkwo. 19-latek chciał wybić nadlatującą piłkę, ale w nią nie trafił. To bez najmniejszych problemów wykorzystał gracz rywali.
Po spotkaniu najwięcej mówi się jednak o innym zawodniku. Na celowniku kibiców znalazł się Willian. Brazylijczyk przebywał na boisku przez 45 minut pierwszej połowy.
Uwagę przykuł... swoją sylwetką. 32-latek po letnim urlopie jest w dyspozycji dalekiej od ideału. Fani od razu wyłapali, że zawodnik zmaga się z nadwagą.
Willian stał się obiektem szyderczych ataków. - On korzystał z diety Edena Hazarda w czasie przerwy między rozgrywkami - czytamy na jednym z profili.
Daniel Makarewicz15 Jul 2021 · 14:08
Źródło: twitter/własne