Arsenal wygrał z WBA. Dobry mecz Grzegorza Krychowiaka [VIDEO]

Shutterstock
Arsenal pokonał u siebie West Bromwich Albion 2:0 (1:0) w ostatnim meczu szóstej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Obie bramki dla trzynastokrotnych mistrzów Anglii zdobył Alexandre Lacazette. Francuz w pierwszej połowie dobił piłkę głową po uderzeniu Alexisa Sancheza z rzutu wolnego.
Po przerwie Lacazette wpisał się na listę strzelców pewnym uderzeniem z rzutu karnego.
Dobrze w barwach WBA zaprezentował się Grzegorz Krychowiak, który przebywał na boisku przez 90 minut. Polak tradycyjnie harował w środku pola, ale mógł też zanotować asystę. W 38. minucie przeprowadził kapitalny rajd, dośrodkował w pole karne Arsenalu, ale po strzale Jaya Rodrigueza piłkę sprzed linii bramkowej wybił Nacho Monreal.
Reprezentant Polski zakończył mecz z żółtą kartką. Portal WhoScored.com ocenił jego występ na 7.2. To najwyższa nota w zespole WBA.
Dzięki trzeciej wygranej w sezonie podopieczni Arsena Wengera awansowali na siódme miejsce w tabeli. "The Baggies" doznali natomiast drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na dwunastą lokatę w klasyfikacji.