Arsenal z nowym trenerem, ale bez zwycięstwa. Remis na Carrow Road

MDI / Shutterstock.com
Norwich City zremisowało u siebie z Arsenalem FC 2:2 (2:1) w meczu 14. kolejki Premier League. Dla gości to szósty kolejny mecz bez zwycięstwa.
Zwolnienie Unaia Emery'ego nie zmieniło gry "Kanonierów" na lepsze. W 21. minucie to gospodarze wyszli na prowadzenie. Teemu Pukki oddał strzał z linii pola karnego, a piłka po rykoszecie wpadła do siatki.
Osiem minut później wyrównał Pierre-Emerick Aubameyang, który wykorzystał pewnie rzut karny.
Tuż przed przerwą "Kanarki" odzyskały prowadzenie. Todd Cantwell uderzył skutecznie z pola karnego przy słupku.
Remis "Kanonierom" uratował Aubameyang. Tym razem Gabończyk znakomicie odnalazł się w podbramkowym zamieszaniu.
W tabeli Premier League Arsenal jest ósmy z dorobkiem 19 punktów. Londyńczycy na ligową wygraną czekają od 6 października.
Norwich City walczy w tym sezonie o utrzymanie. Obecnie zajmuje dziewiętnastą pozycję, mając na koncie 11 punktów.