Arsenal zremisował czternasty mecz w sezonie. Gole Aubameyanga i Vardy'ego [WIDEO]

MDI / Shutterstock.com
Arsenal zremisował u siebie z Leicester City 1:1 (1:0) w meczu 34. kolejki Premier League. Dla gospodarzy to już czternasty podział punktów w tym sezonie.
Arsenal objął prowadzenie w 21. minucie. Po szybkim ataku Saka doskonale wyłożył piłkę Aubameyangowi, a ten z kilku metrów pokonał Schmeichela.
Sytuacja gospodarzy skomplikowała się w 75. minucie po tym jak po niebezpiecznym zagraniu boisko musiał opuścić Edward Nketiah. Napastnik spędził na murawie zaledwie cztery minuty.
Leicester doprowadziło do remisu dopiero w 84. minucie. Gray posłał płaskie dośrodkowanie w pole karne, żaden z obrońców Arsenalu nie zatrzymał piłki, a Vardy wpakował ją do siatki.
W tabeli Premier League Leicester City jest czwarte, z dorobkiem 59 punktów. Arsenal natomiast zremisował po raz czternasty, ma na koncie 50 punktów i zajmuje siódmą lokatę.
Marcin Karbowski07 Jul 2020 · 23:17