Arturo Vidal wyrzucony z boiska. Czerwona kartka za cios karate [WIDEO]

Reprezentacja Chile przegrała z Ekwadorem 0:2 w meczu el. MŚ. Czerwoną kartkę w tym spotkaniu obejrzał Arturo Vidal.
Pojedynek rozpoczął się po myśli przyjezdnych. To oni jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Doszło do tego w 9. minucie.
Wówczas na listę strzelców wpisał się Estupinan. 23-latek był niepilnowany w polu karnym i skrzętnie z tego skorzystał. Mocny uderzeniem umieścił piłkę w siatce.
Kilka chwil później sytuacja Chile znacznie się skomplikowała. Z boiska wyleciał Arturo Vidal. Pomocnik obejrzał czerwoną kartkę po tym, jak w walce o górną piłkę nogą trafił w głowę rywala.
Gospodarze do samego końca walczyli choćby o remis. Nic jednak z tego nie wyszło. Za to Ekwador w doliczonym czasie gry drugiej połowy zadał kolejny cios.
Tym razem do siatki trafił Caicedo. Pomocnik popisał się mocnym uderzeniem z 18. metra i tym samym przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.
Daniel Makarewicz17 Nov 2021 · 07:15