AS Monaco bez Kamila Glika zremisowało z Rennes

charnsitr / shutterstock.com
Stade Rennais zremisowało u siebie z AS Monaco 2:2 w meczu 34. kolejki Ligue 1. Goście nie wygrali już piątego spotkania z rzędu, a gospodarze siódmego.
Zawodnicy z Roazhon Park rozpoczęli mecz od dwóch mocnych uderzeń. Już w 3. minucie Adrien Hunou trafił z pięciu metrów. Ten sam zawodnik sześć minut później zdobył bramkę na 2:0. Tym razem wykorzystał sytuację sam na sam.
Piłkarze AS Monaco długo próbowali odwrócić losy spotkania. W 69. minucie Radamel Falcao oddał strzał głową, a kwadrans przed końcem Kolumbijczyk doprowadził do remisu po uderzeniu z pola karnego.
W zespole z gości zabrakło zawieszonego za kartki Kamila Glika.
W tabeli Ligue 1 Stade Rennais jest jedenaste z dorobkiem 44 punktów. Natomiast AS Monaco wciąż nie może być pewne utrzymania. Obecnie zajmuje szesnastą lokatę, mając na koncie 33 punkty.
Jakub Kreśliński01 May 2019 · 21:20