AS Monaco odpadło z Pucharu Francji, cały mecz Kamila Glika

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
AS Monaco przegrało u siebie z FC Metz 1:3 (1:1) w meczu 1/16 finału Pucharu Francji i pożegnało się z tegoroczną edycją rozgrywek.
Na Stade Louis II przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 32. minucie. Wówczas Gauthier Hein dopadł do piłki zagranej przez Ibrahima Niane i pewnym uderzeniem umieścił ją w siatce.
Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania siedem minut później za sprawą trafienia Falcao. Reprezentant Kolumbii wykorzystał dośrodkowanie Djibrila Sidibe i pokonał golkipera rywali.
W 62. minucie bramkę dającą gościom ponowne prowadzenie zdobył Marvin Gakpa, a przy jego trafieniu asystował strzelec pierwszego gola, Gauthier Hein. Zwycięstwo i zarazem awans ekipy "Les Grenats" w 74. minucie przypieczętował Ibrahim Niane.
Mecz w wyjściowej jedenastce zespołu z Księstwa rozpoczął Kamil Glik, który przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasu.
W innym meczu rozegranym o godzinie 21:00, Lille OSC pokonało FC Sete 1:0 (0:0) dzięki bramce Jonathana Bamby i zameldowała się w 1/8 finału.
Jakub Kreśliński22 Jan 2019 · 22:59